Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

W 2023 roku Rada Dzielnicy Oliwa może wydać na potrzeby dzielnicy sumę 255 888 złotych. Teraz radni czekają na wnioski i propozycje mieszkańców na wydatkowanie powyższych środków. 

Kwota 255 888 złotych wynika z uchwały Rady Miasta Gdańska u w sprawie wyodrębnienia na rok 2023 środków finansowych na działalność statutową jednostek pomocniczych.

Zgodnie ze statutem dzielnicy, środki te mogą być przeznaczone na organizację przedsięwzięć i wspieranie lokalnych inicjatyw mieszkańców w zakresie poprawy warunków życia, zachowania porządku i bezpieczeństwa, edukacji, kultury, wypoczynku, rekreacji, integracji mieszkańców, ochrony zdrowia, pomocy społecznej, ochrony środowiska, utrzymania i rozwoju infrastruktury, drobnych inwestycji oraz pokrycie kosztów konsultacji społecznych przeprowadzanych na wniosek Rady.

Do 31 stycznia 2022 roku Rada Dzielnicy Oliwa oczekuje na wnioski i propozycje mieszkańców na wydatkowanie powyższych środków.

Wnioski prosimy przesyłać:

  • pocztą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • pisemnie na adres Rada Dzielnicy Oliwa
    ul. Opata Jacka Rybińskiego 10
    80-320 Gdańsk Oliwa.

    Wnioski można również zostawić w skrzynce pocztowej znajdującej się przed wejściem do siedziby Rady Dzielnicy.

Gorąco zachęcamy również do wypełnienia ankiety oceniającej wydatki w 2022 roku.

Zarząd Dzielnicy Oliwa


Aktualności

Radni Dzielnicy

Dyżury

Komisje