Rada Dzielnicy Oliwa

czwartek, 21 marca 2019 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Spotkanie interesariuszy ul. Schopenhauera w Oliwie

16.08.2017

Wśród mieszkańców Oliwy, którzy dyskutowali ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Miasto (jego członkowie również są z Oliwy) zrodził się pomysł wspólnego przekształcenia i ulepszania rejonu ryneczku i okolic ulicy Schopenhauera. Tak, by uatrakcyjnić tę przestrzeń i sprawić by stała się ona prawdziwym centrum życia społecznego Oliwy.

Rada Dzielnicy Oliwa i Stowarzyszenie Inicjatywa Miasto, które zajmuje się rewitalizacją przestrzeni, chcą zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące tego, co razem moglibyśmy zrobić, by krok po kroku ożywić tę przestrzeń.

Zagadnienie to jest szczególnie istotne dla lokalnych instytucji i firm działającym w tym obszarze. Nasze wspólne działania mogą przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności otoczenia i tym samym zwiększenia zysków z prowadzonej działalności.
Dlatego pierwsze spotkanie pragniemy przeprowadzić w tym gronie, by ocenić, co możemy zrobić i jak to wpłynie na rozwój tego terenu.

Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia (wtorek) o godzinie 18 w siedzibie Rady Dzielnicy Oliwa przy ul. Opata Rybińskiego 10.Zapraszamy


Rada Dzielnicy Oliwa

wstecz...