Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Aktualności

Spotkanie autorskie - Stanisław Danielewicz

środa, 09 listopad 2022 11:33
Zapraszamy do Biblioteki Oliwskiej na spotkanie autorskie ze Stanisławem Danielewiczem. Spotkanie odbędzie się 17 listopada o godz. 18:00

Czytaj więcej...

Spotkanie z Wiktorią Bieżuńską w Bibliotece Oliwskiej

środa, 09 listopad 2022 11:00
Biblioteka Oliwska i Rada Dzielnicy Oliwa zapraszają na spotkanie z Wiktorią Bieżuńską autorką książki pt. „Przechodząc przez próg, zagwiżdżę”. Spotkanie poprowadzi Barbara Piórkowska.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Przemysławem Borkowskim

środa, 09 listopad 2022 10:53
Biblioteka Oliwska wraz z Radą Dzielnicy Oliwa przygotowała kolejną gratkę dla miłośników kryminałów! Zapraszamy na spotkanie z Przemysławem Borkowskim – autorem powieści kryminalnych, w tym znakomicie przyjętej trylogii z psychologiem Zygmuntem Rozłuckim („Zakładnik”, „Niedobry pasterz”, „Widowisko”) oraz serii z prokurator Gabrielą Seredyńską („Rytuał łowcy”, „Śmierć nie ucieknie”, „Wieża strachu”).

Czytaj więcej...

Zwołanie XVI sesji Rady Dzielnicy Oliwa Odebrane

poniedziałek, 07 listopad 2022 21:38
Zwołuję 14 listopada (poniedziałek) o godzinie 18.30 obrady XVI sesji Rady Dzielnicy Oliwa w siedzibie Rady przy ul. Opata Jacka Rybińskiego 10, z następującym porządkiem obrad: Uchwała w sprawie mpzp Oliwa Górna w rejonie ulic Spacerowej i Kwietnej w mieście Gdańsku. Uchwała w sprawie mpzp Oliwa Górna w rejonie ulic Kościerskiej i Bytowskiej w mieście Gdańsku. Uchwała w sprawie stwierdzenia wygaśnięcia mandatu radnego Wojciecha Walani. Uchwała w sprawie podziału środków przeznaczonych do dyspozycji Rady Dzielnicy na 2022 rok. Uchwała w sprawie wprowadzenia przy ul. Piastowskiej w Oliwie poboru opłat za parkowanie w ramach Strefy Płatnego Parkowania. Dyskusja na temat możliwości korekty administracyjnych granic dzielnicy Oliwa. Wolne wnioski. Zakończenie obrad.     Przewodnicząca Rady Dzielnicy Oliwa Zofia Pomirska

Koncert Tomasza Olszewskiego

środa, 12 październik 2022 08:05
18 października o godz. 18:00 zapraszamy do klubu osiedlowego Ad-Rem (mieszczącego się przy ul. Czyżewskiego 12) na wyjątkowy poetycki koncert Tomasza Olszewskiego. Spotkanie finansowane ze środków Rady Dzielnicy Oliwa.

Czytaj więcej...
Parse error in downloaded data