Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Aktualności

Budowa skweru sąsiedzkiego przy ul. Kaszubskiej z budżetu dzielnicy Oliwa

wtorek, 23 listopad 2021 22:40
Rozpoczęły się prace przy budowie zielonego miejsca mającego integrować mieszkańców ul. Kaszubskiej. Całość ma być gotowa do końca roku.

Czytaj więcej...

Wigilia Oliwska 2021

poniedziałek, 22 listopad 2021 21:18
Fundacja Wspólnota Gdańska i Rada Dzielnicy Oliwa zapraszają na świąteczne życzenia od duchownych wielu wyznań i religii, połączone z iluminacją szopki z piasku.PONAD podziałami, BEZ WZGLĘDU na wyznanie i poglądy. Bądźmy razem 18 grudnia 2021 przy Oliwskim Ratuszu Kultury.

Czytaj więcej...

Spojrzenie na dzielnice. Planowanie i dialog społeczny - zapis debaty

niedziela, 14 listopad 2021 20:35
Prezydent Gdańska zaprasza do udziału w organizowanych przez Biuro Architekta Miasta debatach – cyklu spotkań poświęconych innowacjom w kształtowaniu przestrzeni. Do udziału w nich zapraszani są uznani specjalistów z obszaru urbanistyki i architektury, w tym przedstawicieli zarówno środowiska naukowego, samorządowców, praktyków jak i organizacje zawodowe oraz pozarządowe.

Czytaj więcej...

IX Bieg Oliwski

czwartek, 11 listopad 2021 19:06
Zapraszamy na IX Bieg Oliwski! Podobnie jak w latach ubiegłych trasa biegów głównych przebiega po dobrze znanych ścieżkach Nadleśnictwa Gdańsk.

Czytaj więcej...

Zarząd Dzielnicy Oliwa zawiadamia prokuraturę w sprawie obumarcia 180 – letniego daktylowca w Parku Oliwskim

czwartek, 28 październik 2021 09:08
    Zarząd Dzielnicy Oliwa złożył dziś  do Prokuratury Rejonowej Gdańsk - Oliwa zawiadomienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa (z art. 181 ew. art.187 k.k.)  przez doprowadzenie do unicestwienia 180 – letniego daktylowca na terenie Parku Oliwskiego w Gdańsku – Oliwie w miejscu budowy nowej palmiarni.

Czytaj więcej...
Parse error in downloaded data