Rada Dzielnicy Oliwa

środa, 21 listopada 2018 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Wyniki Turniejów Piłkarskich z okazji Święta 3 maja oraz XI rocznicy przystąpienia Polski do UE

18.05.2015

W okresie 2 – 10 maja 2015r. rozegrane zostały turnieje piłkarskie w 2 kategoriach wiekowych organizowane o puchary Święta 3 Maja i XI Rocznicy Polski w Unii Europejskiej.

Turnieje zostały przeprowadzone na boisku o sztucznej bezpiecznej nawierzchni Gd-Oliwa ul. Cystersów 13.
Organizatorami turniejów byli: Klub „AD-REM”, GOKF, przy wsparciu Biura Promocji UM Gdansk, Rady Dzielnicy Oliwa.

W KATEGORII SENIORÓW w finałach :

I MIEJSCE zdobyła ekipa :DOS GOKF OLIWA grająca w składzie : Damian BELECKI, Michał PEPLIŃSKI, Bartek KOWALEWSKI /NAJLEPSZY BRAMKARZ TURNIEJU/, Kamil BELECKI, Dawid KRUSZYŃSKI oraz Kamil JAMIOŁKOWSKI wygrywając wszystkie spotkania bramki :14:7.

II MIEJSCE zdobyła drużyna „AD-REM”

III MIEJSCE – zespół „BŁĘKITNI”

IV MIEJSCE - zespół - ZSAK OLIWA /Najmłodszy zespół turnieju/

NAJLEPSZYMI SNAJPERAMI ZOSTALI: Damian BELECKI /DOS OLIWA / - 7 GOLI /najlepszy zawodnik/ przed Mateuszem SZKODA i Michałem PEPLIŃSKIM - po 6 bramek.

Do wyróżniających się zawodników w tej grupie oprócz zwycięzców i wyróżnionych należeli: Tomek SROKA, Marcin WIESIOŁEK, Mariusz CHRZANOWSKI, Wojtek KAROL
i Artur PIWOWARSKI.

ZAWODNIKIEM „FAIR PLAY” uznano Michała ZIMOWSKIEGO.


Finaliści grupy młodszej - Akcja "Czerwona Kartka Rasizmowi"

W KATEGORII GIMNAZJALNEJ ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA KLUBU „AD-REM” OLIWA - grająca w składzie : Bartek KOWALEWSKI, Kamil BELECKI, Artur DOMAŃSKI, Samuel RYCHLIK, Maciek CZECZKO, Jan NIEKRASZ, Adam MATERNY - która nie doznała porażki w turnieju /stosunek bramek 11:5/

II MIEJSCE – zespół GIMNAZJUM Nr 1 STRZYŻE –

III MIEJSCE – DRUZYNA GIMNAZJUM STO -POLANKI

IV MIEJSCE EKIPA „MORENA”

NAJLEPSZYM SNAJPEREM został Bartek KOWALEWSKI / 6 bramek w finałach/

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM uznano Franka ZAJĄCZKOWSKIEGO /STO/


W tej grupie do wyróżniających się graczy, oprócz zwycięzców, należeli:
Wiktor TREDER, Marek DERA, Piotr GORCZYCA, Patryk ŁĄPIEŚ.

Finaliści grupy starszej

Zwycięskie zespoły i wyróżnieni zawodnicy otrzymali Puchary Europosła Jarosława Wałęsy oraz oraz medale, puchary i dyplomy ufundowane przez GOKF a także nagrody rzeczowe otrzymane od Rady Dzielnicy Oliwa, RSM „Budowlani”, Biura Promocji Miasta Gdansk i TREFL Sopot.

DODATKOWĄ NIESPODZIANKĄ DLA UCZESTNIKÓW BYŁY UPOMINKI UFUNDOWANE PRZEZ PRZYJACIELA MŁODZIEŻY I SPORTU PZPN-SERDECZNE DZIĘKI !!!

Obsługę medyczną oraz sędziowską w grupie starszej zabezpieczył GOKF Gdańsk.

Organizatorzy dziękują także Przewodniczącemu Zarządu Rady Dzielnicy OLIWA Tomaszowi STRUGOWI za pomoc w przygotowaniu i organizacji turniejów oraz opiekunom drużyn kol. Grzegorzowi NURZYŃSKIEMU, Romanowi ZABŁUDOWSKIEMU oraz Mirosławowi SZOŁUCHA za wzorowe zachowanie się drużyn.

Osobne słowa podziękowania kierujemy do Przyjaciela Dzielnicy Oliwa - Posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława WAŁĘSY za kolejny rok patronatu nad turniejem.

Za Komitet Organizacyjny:

Kierownik Klubu „AD-REM”

Ryszard Riviera

wstecz...