Rada Dzielnicy Oliwa

środa, 20 marca 2019 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Radni Oliwy pomagają wypełnić deklarację "śmieciową"

23.05.2013

Od czwartku 23.05 do środy 29.05 (z wyłączeniem soboty i niedzieli) w godzinach 18-20, w siedzibie Rady Osiedla Oliwa będzie można uzyskać pomoc przy wypełnianiu deklaracji o wysokości opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
Pamiętajmy, termin złożenia deklaracji upływa 31.05.Niezłożenie deklaracji w terminie -grozi konsekwencjami finansowymi nawet w wysokości 2800 zł.

Już jutro - w piątek 24 maja - na stronie internetowej Miasta Gdańska odbędzie się video czat na temat nowych zasad gospodarowania odpadami komunalnymi. Na pytania internautów na żywo odpowiadać będą Maciej Lisicki, zastępca prezydenta miasta Gdańska ds. polityki komunalnej, oraz Mieczysław Kotłowski dyrektor Zarządu Dróg i Zieleni.

Dyskusja rozpocznie się od godz. 13.00. Ale już teraz można zadawać pytanie i przesyłać e-mailem na adres czat@gdansk.gda.pl.

Czat dostępny będzie pod adresem www.gdansk.pl/czat. Będzie go można również śledzić na serwisach społecznościowych -m.in. na facebooku. Całość spotkania zostanie też zarejestrowana i udostępniona na kanale Youtube Miasta Gdańska www.youtube.com/gdanskpl

wstecz...