Oliwianie.pl

Portal Rady Dzielnicy Oliwa

Aktualności

Wyniki turnieju piłki nożnej z okazji Święta Dzielnicy Oliwa

czwartek, 20 czerwiec 2019 19:38

15 czerwca na boisku „Fregata” w  Gdańsku-Oliwie  rozegrano  finały turnieju  piłki nożnej  w  ramach ŚWIĘTA DZIELNICY OLIWA organizowanego  przez  klub „AD-REM” i Radę Dzielnicy  Oliwa.

Czytaj więcej...

Święto Dzielnicy „Viva Oliva" - zamknięcie dla ruchu ul. Opata Rybińskiego

piątek, 14 czerwiec 2019 07:29

W związku z odbywającym się w sobotę 15 czerwca Świętem Dzielnicy „Viva Oliva”, na terenie Oliwy zostaną wprowadzone tymczasowe zmiany organizacji ruchu drogowego. Zaczną one obowiązywać już w piątek 14 czerwca.

Czytaj więcej...

Sprzątamy Oliwę - z okazji święta dzielnicy dajmy coś od siebie!

sobota, 01 czerwiec 2019 17:38

15 czerwca Rada Dzielnicy Oliwa zaprasza na sprzątanie Oliwy. W ramach święta dzielnicy Viva Oliva zachęcamy wszystkich mieszkańców jak i sympatyków naszej wspaniałej dzielnicy do wspólnego zadbania o otoczenie i pozbierania śmieci. Jako obszar działania wyznaczyliśmy strefę wokół Stawu Młyńskiego przy ul. Spacerowej oraz las komunalny dookoła Wzgórza Pachołek, Górę Kościuszki aż po ul. Tatrzańską. 

Czytaj więcej...

Viva Oliva - święto dzielnicy

sobota, 01 czerwiec 2019 17:29

Tradycyjnie Rada Dzielnicy Oliwa jest partnerem i sponsorem święta dzielnicy Viva Oliwa, które w tym roku odbędzie się 15 czerwca. Jak w latach poprzednich zapraszamy do rozmów z radnymi na stoisku nr 58 - naprzeciwko naszej siedziby przy ul. Opata Rybińskiego 10.

Czytaj więcej...

Wyniki turniejów piłkarskich z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja i XV rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

środa, 22 maj 2019 08:36

Komunikat końcowy turniejów piłkarskich z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja i XV rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Od  8 do 11 maja 2019 roku rozegrane zostały turnieje piłkarskie organizowane o puchary Święta Narodowego Trzeciego Maja i XV rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, ufundowane przez posła do Parlamentu Europejskiego Jarosława Wałęsę oraz  GZZSISS.

Organizatorami  turniejów byli: dzielnicowe centrum  sportu,  Klub „Ad-rem” przy wsparciu Rady Dzielnicy Oliwa.

Czytaj więcej...
Częściowe zachmurzenie

Gdansk

Częściowe zachmurzenie

Wiatr: 10 km/h

  • 25 Cze 2019

    Częściowe zachmurzenie 31°C 16°C

  • 26 Cze 2019

    Częściowe zachmurzenie 35°C 20°C