Rada Dzielnicy Oliwa

środa, 21 listopada 2018 r.

AktualnościRadni DzielnicyKomisje

DyżuryStatutDokumentyKontakt

Wyniki Turniejów Piłkarskich

17.05.2012

KOMUNIKAT KOŃCOWY TURNIEJÓW PIŁKARSKICH Z OKAZJI ŚWIETA 3 MAJA i VIII ROCZNICY WSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ.

ZWYCIĘZCY GRUPY SENIORÓW –KLUB „AD-REM”

W okresie 3 – 13 maja 2012r. rozegrane zostały turnieje piłkarskie w 3 kategoriach wiekowych organizowane o puchary Świąta 3 Maja – ufundowane

przez europosła Jarosława Wałęsę.

Turnieje zostały przeprowadzone na boisku o sztucznej bezpiecznej nawierzchni Gimnazjum Nr 23

w Gdańsku Oliwie.

Organizatorami turniejów byli: Klub „AD-REM”, GOKF, GIMNAZJUM Nr 23 przy wsparciu Wydziału Promocji UM Gdansk, Rady Osiedla Oliwa

oraz Przyjaciół Młodzieży i Sportu takich jak Klub „TREFL”, KK SKOK i Pomorska Spółka Gazownicza.

W kategorii seniorów I miejsce zdobyła zasłużenie ekipa Klubu ”AD-REM” wygrywając wszystkie mecze finałowe – 9 PKT – BRAMKI 23:6 grająca

w składzie; EMIL PRZYZYCKI, JACEK PEPLINSKI, TOMEK SROKA, DOMINIK RÓŻYCKI, MICHAŁ STOJAŃSKI, MARCIN WIESIOŁEK,

GRZEGORZ STANISZEWSKI.

II MIEJSCE zajęła drużyna „FALA GDANSK” - 6 PKT -BRAMKI 22:12

III MIEJSCE - POGROMCY OSOWA – 1 PKT – BRAMKI 8 :20

IV MIEJSCE – DREAM TEAM - 1 PKT – BRAMKI 9:24

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM ZOSTAŁ EMIL PRZYŻYCKI /AD-REM

KRÓLEM STRZELCÓW MARCIN WIESIOŁEK /AD-REM/ - 10 BRAMEK

Do wyróżniających się zawodników w tej grupie oprócz zwycięzców należeli : Marek Falkowski,

Mariusz Duszyński, Mikołaj Hartel, Kamil i Sebastian Gołębiewscy.

W KATEGORII GIMNAZJALNEJ ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA GIMNAZJUM Nr 1 Wrzeszcz

grająca w składzie : Łukasz MICHOWSKI, Filip SKOCZEK, Piotr ANIOŁKOWSKI, Marcin WAWRZYNIAK, Przemek JAWORSKI,

Daniel WARYCH, Max PRUSIKzwyciężając w finale GIMNAZJUM Nr 32 ŚWIBNO po zaciętym meczu 2:1

III MIEJSCE zajeła drużyna klubu „AD-REM”

IV MIEJSCE GIMNAZJUM Nr 23 OLIWA

NAJLEPSZYM BRAMKARZEM uznano PRZEMKA JAWORSKIEGO /Gimn Nr1/

NAJLEPSZYM SNAJPEREM ZOSTAŁ DAWID KRUSZYNSKI - 4 BRAMKI

DO WYRÓŻNIAJACYCH się ZAWODNIKÓW OPRÓCZ ZWYCIĘZCÓW NALEZELI:

Przemek Dalecki, Michał Lange, Dawid Kruszynski, Patryk Kalkowski, Tomasz Krakowski,Adrian Paprocki.

UCZESTNICY GRUPY NAJMŁODSZEJ /W ŻÓŁTYCH STROJACH MISTRZ SP 52/

W kategorii najmłodszej Szkół Podstawowych niespodziewanie ale całkiem zasłużenie zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 52 Wrzeszcz w składzie:

CHRYSTIAN DEJK, KRYSTIAN GECZOŁ, DAWID WOJTASIK, DOMINI ZUBILEWICZ, ADAM BŁAZKOWSKI, OSKAR SOSNOWSKI,

MARCEL SZYDŁOWSKI pod opieką MIROSŁAWY PYRGIEL.

II MIEJSCE ZAJĘŁA DRUŻYNA: DOS GOKF OLIWA

III MIEJSCE - SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 23

DO wyróżniających zawodników w tej grupie oprócz zwycięzców należeli: Patryk WINIKAJTYS,

Maciek CHŁOPECKI, Dominik KRASZEWSKI,Igor MARKOWSKI.

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM ZOSTAŁ CHRYSTIAN DEJK/SP52/

ZWYCIĘSKIE ZESPOŁY OTRZYMAŁY PUCHARY EUROPOSŁA JAROSŁAWA WAŁĘSY oraz medale i dyplomy ufundowane przez GOKF

a także nagrody rzeczowe otrzymane od Przyjaciół

Sportu i Młodzieży - klubu TREFL SOPOT, KK SKOK, PSG, RSM „Budowlani” oraz Wydziału Promocji Miasta Gdansk.

Organizatorzy dziękują także instruktorowi rekreacji Mariuszowi Pawłowiczowi za pomoc w

przygotowaniu i organizacji turniejów.

Kierownik Klubu „AD-REM" –Ryszard Riviera

wstecz...